سفارش تبلیغ
صبا
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

زیر حرف زور نمی رم ، همیشه عاشق ، هیشه تنها
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه

مردی که به خودش اجازه دهد به هر زنی بنگرد و با هر زنی روابط مشروع و نامشروع داشته باشد، به تنها همسر خود کمتر توجه خواهد کرد. زنی هم که خود را عفیف و پارسا نگه ندارد،به هر مردی بنگرد و در ارتباط با مردان دیگر ضابطه ای نداشته باشد، او نیز نمی تواند مادر شایسته ای باشد. اگر فرزندی پیدا کنند این فرزند نه مادر دارد، نه پدر و در نتیجه تربیت نخواهد شد. از آنجا که اسلام برای تربیت انسان بالاترین ارزش را قائل است، ضوابطی را برای حفظ خانواده وضع کرده است تا زن و مرد بتوانند ارزش های الهی را دریابند و در مسیر کمالی که خداوند برای آنها معین کرده است، حرکت کنند. حجاب یکی از آن ضوابط است. خدای متعال زن را جلوه جمال خود آفریده است، زیبایی هایی را در جسم و جان و عاطفه او قرار داده و دستور داده است این زیبایی ها را محفوظ نگه دارد. چگونه؟؟؟ با حجاب، عفاف و حیا. زنی که اینگونه بود می تواند مادر شایسته ای باشد و از نگاه نامحرم دور باشد. لبخند نامحرم را دورباش گوید و در نتیجه پارسایی خود را نگه دارد. نگه داشتن پارسایی در زن و مرد موجب انسجام و آرامش خانواده می شود و در این التذاذ و آرامش زن و مرد خوب زندگی می کنند و در نتیجه فرزندان شایسته ای در دامن آنها پرورش پیدا می کنند.
نویسنده به یاد فاطمه الزهرا(س) در چهارشنبه 89/9/17 | نظر

آقای حجة الاسلام و المسلمین سید علی اکبر حسینی:

            اسلام انسان ار به سه پارسایی دعوت می کند. پارسایی زبان، پارسایی شکم و پارسایی دامن. « فمن عفّ لسانه و بطنه و فرجه و جبت له الجنة » کسی که این سه پارسایی را رعایت کند، اهل بهشت است. در دنیا سعادتمند و در آخرت نیز از کرامت پروردگار برخوردار است. بهداشت جسم و جان ما به پارسایی شکم وابسته است. انسان اگر هر چیزی را بخورد هر بیماری را نیز می گیرد. بعضی چیزها حلال، بعضی چیزها حرام، بعضی چیزها مکروه و بعضی چیزها مباح است.

            درباره دامن هم همین قاعده وجود دارد. خدای متعال به حکمت بالغه خود در انسان قوه جنسی را قرار داده است. اما این قوه حد و حدودی دارد. این طور نیست که چون این قوه جنسی در انسان وجود دارد، انسان هرگونه که دلش می خواهد، این قوه را اِعمال کند. کامجویی بی ضابطه، نتیجه اش بیماری وحشتناک ایدز است که بیش از بمب اتم بشر را به وحشت افکنده و می رود تا نسل بشر را بر افکند.

            یکی از علت های مهم این بیماری وحشتناک روابط نامشروع و بی حد و مرز جنسی است. راهی که پایانش این است، نباید آغاز این راه را پیمود و قدم در این راه گذاشت.

            انسان در مهد خانواده تربیت می شود و اگر خانواده گسسته شد تربیت انسان نیز گسسته می شود. چون باید خانواده سامانی داشته باشد. خدای متعال برای روابط مرد و زن ضوابطی گذاشته است که این ضوابط موجب حفظ خانواده می شود و در نتیجه فرزند رنج بی پدری و بی مادری را بی جهت متحمل نمی شود و از تربیت و محبت مادر برخوردار می گردد. حجاب محافظ این رکن عظیم اجتماع است. « بی حجابی باعث گسستگی خانواده می شود. »
نویسنده به یاد فاطمه الزهرا(س) در یکشنبه 89/8/30 | نظر
<      1   2   3   4   5   >>   >

کدنویسی : ثامن تم ::: گرافیک : دختر چادری

Web Template By : Dokhtar-chadori.ir

آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
برچسب‌ها
.... محجوریت.... نه محدودیت.... (1), آزادی روابط (1), آستانه رضایت مندی (1), آسیب خانواده (1), ارزش بالای تربیت انسان در اسلام (1), اصل حجاب (1), افزایش تحریکات جنسی (1), افزایش غریزه جنسی (1), برهنگی امری شیطانی ... (1), پارسایی دامن (1), پارسایی زبان (1), پارسایی شکم (1), پوشش برتر (1), پیامبر اعظم (1), پیامد های بی پروایی (1), تحریک جوانان (1), تحریکات جنسی (1), تربیت فرزندان (1), تنهایی و ستم به خود زنان در غرب (1), تنوع طلبی (1), جاسوس انگلیسی (1), چادر (1), حجاب (1), حجاب از دست رفته (1), حجاب برتر (1), حجاب حق الله یا حق الناس (1), حدود حجاب (1), حساسیت بین زن و مرد (1), حق الله (1), حق الناس (1), خاطراتی از غرب (1), خنده (1), خون (1), دین وحجاب (1), رئیس نیروگاه اتمی بوشهر (1), زنان ناپاک (1), زیاده خواهی (1), شخصیت (1), شهیدان و حجاب (1), ضابطه مندی روابط (1), عریانی زن در غرب (1), عفت (1), فرشته (1), فطری بودن حجاب (1), قرآن (1), کاهش میل تشکیل خانواده در مردان (1), کشش جنسی زیاد (1), کشف حجاب از زن (1), گریه (1), مردان ناپاک (1), مردن زنان بد حجاب (1), منم گدای فاطمه (س) (1),
طراح قالب
پایگاه فرهنگی دختر چادری